MC-Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 minecraft skiny- change skinu, original verzia

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Deathaxe
Advenced Craftsman
Advenced Craftsman



Pocet prispevku : 28
Body : 54
Reputace : 0
Join date : 02. 08. 11

minecraft skiny- change skinu, original verzia Empty
PříspěvekPředmět: minecraft skiny- change skinu, original verzia   minecraft skiny- change skinu, original verzia EmptySun Aug 21, 2011 3:38 pm

caute chcel by som sa spytat ze ako si mozem zmenit skin na minecrafte? musim mat kupenu hru to viem, ale co potom? este ju nemam kupenu len tak aby som dopredu vedel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ripazha47
Baby Craftsman
Baby Craftsman



Pocet prispevku : 5
Body : 10
Reputace : 3
Join date : 22. 05. 11

minecraft skiny- change skinu, original verzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: minecraft skiny- change skinu, original verzia   minecraft skiny- change skinu, original verzia EmptySun Aug 21, 2011 6:35 pm

Potom jednoduse navstivis stranku, na ktere skiny jsou, napr. http://www.minecraftskins.com/ nebo http://www.planetminecraft.com/resources/skins/ (nebo google a napsat minecraft skins, najde to miliardu stranek..) a pak si vyberes skin a kliknes na change skin, pak te o presmeruje na mc.net, tam to potvrdis, zapnes hru a trada, skin je zmenen..
Návrat nahoru Goto down
Deathaxe
Advenced Craftsman
Advenced Craftsman



Pocet prispevku : 28
Body : 54
Reputace : 0
Join date : 02. 08. 11

minecraft skiny- change skinu, original verzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: minecraft skiny- change skinu, original verzia   minecraft skiny- change skinu, original verzia EmptyMon Aug 22, 2011 11:01 am

dikes ripazha Wink
Návrat nahoru Goto down
kriB99
Baby Craftsman
Baby Craftsman



Pocet prispevku : 2
Body : 4
Reputace : 0
Join date : 15. 10. 12

minecraft skiny- change skinu, original verzia Empty
PříspěvekPředmět: Jaj :D :D   minecraft skiny- change skinu, original verzia EmptyMon Oct 15, 2012 9:56 pm

Hele lidi nechápu proč mít placenou verzi Very Happy Very Happy Já mám neplacenou a mám jinej skin Very Happy Very Happy

Normálně si dám %appdata%, .minecraft, otevřu složku bin a soubor minecraft spustím v WinRAR, najdu složku mob, smažu obrázek char a vložím můj skin... tadá mám skin.


Je to delší, ale pro neplacené verze! lol! Sleep
Návrat nahoru Goto down
kriB99
Baby Craftsman
Baby Craftsman



Pocet prispevku : 2
Body : 4
Reputace : 0
Join date : 15. 10. 12

minecraft skiny- change skinu, original verzia Empty
PříspěvekPředmět: +   minecraft skiny- change skinu, original verzia EmptyMon Oct 15, 2012 9:57 pm

jo a ještě ten váš skin přejmenujte na char! jinak to nenajde!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





minecraft skiny- change skinu, original verzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: minecraft skiny- change skinu, original verzia   minecraft skiny- change skinu, original verzia Empty

Návrat nahoru Goto down
 
minecraft skiny- change skinu, original verzia
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pada minecraft
» Nejde mi minecraft
» nejde mi minecraft
» Nejde mi MINECRAFT
» Nejde mi minecraft :(

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
MC-Server :: Minecraft fórum :: Poradna-
Přejdi na: